Giełdy kryptowalut bez weryfikacji | Top 3

Chcesz handlować kryptowalutami anonimowo, bez KYC (procedury identyfikacji tożsamości) i na swoich warunkach? Przygotowaliśmy zestawienie obejmujące trzy najlepsze giełdy kryptowalut bez weryfikacji, czyli podmioty, które nie wymuszają podawania danych osobowych i załączania dokumentów. Oto one, a poniżej znajdziecie listę pozostałych giełd bez KYC, ich szczegółowe opisy i dodatkowe informacje.

Giełdy kryptowalut bez weryfikacji:

Najwyższy limit wypłat
Logo giełdy MEXC
limit wypłat bez weryfikacji: 30 BTC/dzień
dźwignia do 200x
bonus na start do 1000 USDT
ponad 1700 kryptowalut i niespełna 2100 rynków!
szeroki wybór instrumentów pochodnych
Giełda nr 4 na świecie
Logo giełdy Kucoin
limit wypłat bez weryfikacji: 1 BTC/dzień 
ponad 850 dostępnych kryptowalut!
bonusy na start dla nowych klientów o wartości do 700 USDT

Przedstawione powyżej giełdy kryptowalut bez weryfikacji to według nas najlepsze giełdy w tej kategorii. Wyróżniliśmy je na podstawie czterech kryteriów:

1. Handel bez weryfikacji i wysokie limity wypłat – każda giełda z top 3 umożliwia handel bez weryfikacji i wypłaty dzienne o bardzo wysokim (MEXC) lub satysfakcjonującym limicie.
2. Płynność – co ważne, wszystkie wyróżnione giełdy charakteryzują się dużą płynnością rynków, co oznacza, że łatwo zrealizujemy dowolne zlecenie.
3. Pozycja na rynkuKucoin to giełda nr 4 na świecie wg rankingu Coinmarketcap. MEXC i Bitget znajdują się na dalszych miejscach, ale również w górnej części tabeli.
4. Oferta dla użytkowników – wszystkie trzy wyróżnione powyżej giełdy kryptowalut bez weryfikacji posiadają ciekawą ofertę dla użytkowników i przejrzysty interfejs.

Giełdy z top 3 nie są oczywiście jedynymi firmami tego rodzaju. Istnieją dziesiątki innych giełd, które traktują swobodnie procedury KYC.

Pozostałe giełdy kryptowalut bez weryfikacji to m.in.:

 • Bitget – 20 tys. USDT wypłat bez KYC, ale ograniczenia przy wpłacaniu środków
 • Phemex – limit wypłat bez weryfikacji: 50 tys. $/24h
 • Huobi – limit wypłat bez weryfikacji: 5 BTC/24h
 • Lbank – limity wypłat bez weryfikacji: 0.5 BTC/24h
 • Bitforex – limit wypłat bez weryfikacji: aż 10 mln USDT/24h w sieci TRC20 (UWAGA: nie testowaliśmy tej giełdy; w rankingach ląduje zazwyczaj na odległych miejscach)

Brak KYC na zawsze?

Warto mieć na uwadze, że wymienione giełdy kryptowalut bez weryfikacji mogą w przyszłości zmienić swoje podejście i wymagać podania danych osobowych od każdego klienta bez względu na wielkość obrotu czy wypłat. Tak zrobiły w przeszłości wszystkie największe giełdy. Binance wprowadził obowiązkową weryfikację klientów w marcu 2022 roku, a Bybit 8 maja 2023 roku.

Bezpieczeństwo giełd kryptowalut bez KYC

Należy również pamiętać, że giełdy kryptowalut bez weryfikacji danych osobowych mogą być mniej bezpieczne od tych, które dokładnie sprawdzają swoich klientów. Dodatkowo ich siedzibą są często egzotyczne kraje, w których ewentualne dochodzenie swoich praw w sądzie może być mocno utrudnione. Dobrą alternatywą dla scentralizowanych giełd bez KYC mogą być zdecentralizowane giełdy kryptowalut, ponieważ handlując na nich mamy pełną kontrolę nad swoimi środkami, a jedyną informację jaką podajemy (poprzez połączenie z usługą) jest nasz kryptowalutowy adres. Zabezpiecz się odpowiednio do ryzyka i wykorzystuj giełdy wyłącznie do wymiany środków a nie ich przechowywania.


Giełdy kryptowalut bez weryfikacji – opisy


Logo giełdy MEXC

👉 mexc.com

30 BTC limitu wypłat dziennie i doskonała platforma handlowa

MEXC - to nr 1. Najlepsze giełdy kryptowalut bez weryfikacji

MEXC to giełda kryptowalut o rosnącej popularności z dziennym limitem wypłat w wysokości aż 30 BTC. To najwyższy pułap ze wszystkich giełd. Przy cenie 30 tys. $ za BTC daje to aż 900 tys. $ limitu, co powinno zaspokoić potrzeby nawet największych graczy.

giełdy kryptowalut bez weryfikacji - MEXC oferuje aż 20 BTC limitu dziennego bez podawania danych


Brak weryfikacji to niejedyny atut giełdy MEXC. Do jej szerokiej listy zalet dodać należy:

 • ponad 1700 dostępnych kryptowalut: to największa oferta spośród wszystkich giełd na świecie. Dodatkowo MEXC dodaje regularnie kolejne cyfrowe waluty, uwzględniając w pierwszej kolejności szczególnie „gorące” projekty
 • szeroki wybór instrumentów i gigantyczna dźwignia do 200x: oprócz standardowego handlu spot, MEXC oferuje również handel kontraktami terminowymi (futures) i opcjami (options) z wykorzystywaniem ogromnej dźwigni finansowej. Możemy ustawić lewar nawet na 200x, co jest nieosiągalnym pułapem na innych giełdach. Dzięki temu spekulowanie na spadających rynkach może być jeszcze potężniejsze.
Dźwignia na giełdzie MEXC
 • bonus do 260 USDT – nowi użytkownicy mogą zdobyć bonus na start o wartości do 260 USDT. Bonus przydzielany jest w miarę osiągania kolejnych progów w ramach zasilania portfela do handlu kontraktami oraz wysokości skumulowanego wolumenu obrotu.
 • konkursy, airdropy i promocje – MEXC regularnie organizuje konkursy dla traderów z wysokimi pulami nagród. Dodatkowo umożliwia wszystkim użytkownikom udział w airdropach i loteriach nowych projektów, a specjalne, preferencyjne warunki przysługują posiadaczom tokenu giełdy MX, którzy losowo otrzymują tokeny nowo listowanych projektów.
Promocje na giełdzie MEXC

Wszystkie te cechy sprawiają, że giełdę MEXC można uznać za najlepszą giełdę kryptowalut bez weryfikacji. Warto jednak sprawdzić kolejne dwie propozycje z naszego top 3. Kucoin również ma sporo do zaoferowania.


Logo giełdy Kucoin

👉 kucoin.com

1 BTC limitu wypłat dziennie na czołowej giełdzie kryptowalut

Na giełdzie Kucoin możemy wypłacać równowartość maksymalnie 1 BTC dziennie bez konieczności weryfikacji konta. W przypadku waluty tradycyjnej będzie to już tylko 2,000 USD, przy czym większość użytkowników tej giełdy i tak korzysta wyłącznie z rynków crypto-crypto.

Limit wypłat na Kucoin, giełdzie kryptowalut bez weryfikacji

Zaawansowany panel handlowy prezentuje się następująco:

Szukasz giełdy kryptowalut bez weryfikacji? Kucoin to świetna opcja.

Kucoin jest jedną z czołowych giełd kryptowalut, umieszczaną zazwyczaj w top 5 rankingów. Wyróżnia się kilkoma cechami:

 • ponad 850 tokenów dostępnych do handlu – nie jest to aż tak imponująca liczba jak na MEXC, ale zdecydowanie wyższa niż na standardowych giełdach. Dzięki tak bogatej ofercie cyfrowych monet, Kucoin to świetne miejsce dla traderów, którzy mogą handlować tu swobodnie na większości interesujących cyfrowych aktywach.
 • duża płynność i wysoki wolumen obrotu – giełda Kucoin należy do czołówki giełd kryptowalut pod względem dziennej wysokości obrotu. Oznacza to, że z łatwością kupimy i sprzedamy tu dowolne ilości interesujących nas kryptowalut bez szarpnięcia kursem.
 • bezpieczeństwo – poza standardowym zabezpieczeniem w postaci 2FA, na Kucoin możemy ustawić również hasło handlowe, które należy wpisać po przejściu do platformy handlowej. Zabezpiecza to przed sytuacjami, w których ktoś niepowołany mógłby wykorzystać nasze środki do pompowania kursu jakiegoś shitcoina.
  Środki użytkowników trzymane są offline, a giełda udostępnia na bieżąco aktualizowany wskaźnik rezerw (Proof of Reserves), z imponującym pokryciem nawet ponad 110% aktywów.
 • bonusy i promocje – Kucoin organizuje liczne konkursy i quizy, w których można zdobyć nagrody w postaci kryptowalut i kuponów. Dodatkowo w ramach bonusu dla nowych użytkowników można zgarnąć na start 405 USDT, realizując kolejne zadania.

Logo giełdy Bitget

👉 bitget.com

20,000$ dziennego limitu wypłat na polskojęzycznej giełdzie

Na Bitget bez weryfikacji możemy wypłacać codziennie kryptowaluty o wartości do 20 tys. $. Niestety żeby wpłacić środki bardzo często będziemy musieli przebrnąć przez procedury KYC…

Limit wypłaty bez KYC na giełdzie Bitget

Bitget to dynamicznie rozwijająca się giełda kryptowalut, z interfejsem przetłumaczonym w całości na język polski. Można zatem powiedzieć, że jest to jedyna polskojęzyczna giełda kryptowalut bez weryfikacji (KYC).

Pulpit handlowy giełdy Bitget


Najważniejsze atuty giełdy Bitget można streścić w kilku punktach:

 • przejrzystość i intuicyjność obsługi – strona i platforma handlowa giełdy Bitget są wyjątkowo proste w obsłudze. Handel jest intuicyjny i zrozumiały nawet dla początkujących użytkowników
 • polska wersja językowa – mimo, że większość kryptowaluciarzy dobrze zna język angielski, przyjemnie jest poruszać się po międzynarodowej giełdzie z interfejsem profesjonalnie przetłumaczonym na język polski
 • różne narzędzia i instrumenty finansowe – na Bitget możemy handlować na rynku spot, różnorodnych kontraktach futures oraz korzystać z funkcji copy tradingu i tworzyć boty handlowe
 • dźwignia do 125x – maksymalna dźwignia na Bitget to aż 125x
 • token BGB – specjalne korzyści zarezerwowane są dla posiadaczy tokenu giełdy. Hodlerzy BGB (Bitget Token) mogą liczyć na airdropy, udział w programie VIP, cashbacki, niższe opłaty, darmowe wypłaty itd.

Giełdy kryptowalut bez weryfikacji to najszybszy sposób na rozpoczęcie handlu kryptowalutami. Po prostu rejestrujemy się i gramy. Nie musimy przechodzić uciążliwych procesów weryfikacyjnych oraz wysyłać dokumentów, a co najważniejsze zachowujemy anonimowość, tak cenioną wśród fanów kryptowalut.

Nie jest to jednak idealne rozwiązanie. Giełdy kryptowalut bez weryfikacji są z reguły mnie bezpieczne od tych, które skrupulatnie sprawdzają swoich użytkowników. Dlatego należy przypomnieć o podstawowej zasadzie w świecie krypto: nie trzymamy środków na giełdzie. Po przeprowadzeniu transakcji najlepiej wypłacić na prawidłowo skonfigurowany portfel zewnątrzny.

Masz swoje przemyślenia na ten temat? Dodaj komentarz poniżej:

   Dodaj Odpowiedź

   Łowcy Krypto
   Logo