Afiliacja

Wszystkie artykuły na stronie Łowcy Krypto są darmowe i ogólnodostępne. Jednocześnie jest to projekt nastawiony na zysk i dlatego, dla zachowania pełnej przejrzystości, chcę podzielić się z tobą informacją w jaki sposób zarabiam na nim pieniądze.

Marketing afiliacyjny

Głównym źródłem przychodu tej strony jest marketing afiliacyjny. Na czym on polega? W niektórych artykułach umieszczam linki partnerskie (linki afiliacyjne). Są to odnośniki do stron partnerów oferujących produkty lub usługi, zaopatrzone w unikalny kod śledzący, który służy do identyfikacji, że dany klient został przekierowany przez portal Łowcy Krypto. Kiedy klikniesz w taki link i podejmiesz określone działanie (np. dokonasz zakupu lub rozpoczniesz handel na giełdzie kryptowalut) otrzymam od danej firmy niewielką jednorazową prowizję (w przypadku sprzedaży produktów takich jak portfel sprzętowy) lub udział w zyskach z prowizji, które wniesiesz handlując kryptowalutami (w przypadku giełd kryptowalut).

Bez obaw. Nie poniesiesz z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Wręcz przeciwnie! W wielu przypadkach, rejestrując się przez portal Łowcy Krypto, uzyskasz lepszą ofertę niż ta, która przysługuje klientom, którzy zarejestrowali się bezpośrednio, bez linku afiliacyjnego. Wśród najczęstszych korzyści można wymienić zniżkę na opłaty handlowe lub bonus za pierwszy depozyt.

Ryzyko i wyłączenie odpowiedzialności

Mimo dobrych intencji, nie jestem w stanie monitorować wewnętrznej sytuacji bezpieczeństwa i finansów przedsiębiorstw, z którymi współpracuję. Nie mam zatem wpływu na to, że któraś z firm upadnie, na skutek złego zarządzania lub ataku hakerskiego. Musisz pamiętać, że powierzając swoje środki zewnętrznemu podmiotowi, wystawiasz je na ryzyko. Nigdy nie przechowuj swojego cyfrowego majątku na giełdach dłużej niż jest to niezbędne do wykonania transakcji.

Standardy oraz brak konfliktu interesów

Model marketingu afiliacyjnego prowadzony na stronie Łowcy Krypto jest uczciwy, ponieważ nie występuje konflikt interesów między użytkownikami, a właścicielem portalu. W przeciwieństwie do serwisów promujących produkty z branży hazardowej lub brokerów oferujących handel CFD, mój zarobek, stanowiący część prowizji wniesionej przez klienta, nie jest pozytywnie skorelowany z jego stratą.

Promuję wyłącznie produkty i usługi, których używam osobiście i które uważnie sprawdziłem. Jeśli jakieś produkty lub usługi nie spełniają ogólnych norm i standardów lub wydają mi się podejrzane, nie znajdziesz odnośników do nich na tej stronie.

Podsumowanie

Właściciel tej witryny ma powiązania partnerskie z opisywanymi dostawcami towarów i usług oraz może otrzymywać wynagrodzenie za wyświetlanie reklam lub polecanie tych produktów i usług.

Chociaż nie wszystkie linki na tej stronie są linkami partnerskimi, należy założyć, że każdy link, za pośrednictwem którego opuścisz tę stronę i zostaniesz przeniesiony/a do innej witryny oferującej produkty lub usługi, jest linkiem afiliacyjnym.

Pytania i uwagi

Jeśli masz pytania dotyczące konkretnego produktu lub usługi, który promuję, interesuje cię szczegółowo moja relacja z daną firmą lub masz jakieś zastrzeżenia, możesz się ze mną skontaktować przez zakładkę Kontakt.

Łowcy Krypto
Logo